Miszczuk - Producent mebli

Jesteś tutaj / Strona główna / Miszczuk

Miszczuk

Gdy w 1980 r. zakładaliśmy naszą rodzinną spółkę, która maiła zajmować się projektowaniem i produkcją mebli, byliśmy pewni wyłącznie dwóch rzeczy: że pragniemy robić to, co jest naszą pasją i chcemy robić to zgodnie z naszą własną wizją. Dziś firma "Miszczuk Producent Mebli" jest urzeczywistnieniem tej wizji i nadal pozwala nam realizować się w pasji, która wypełnia nasze życie.

Projektując zestawy wyposażenia biur, staramy się, by ludzie, którzy będą z nich korzystać, czuli choć część radości, jaka towarzyszyła powstawaniu tych mebli. Staramy się zawrzeć doznane emocje w liniach obrysu, kształtach bryły, kompozycji barw, zestawu deseni. Meble "Miszczuk" są odzwierciedleniem nowoczesnych trendów projektowych,ale jednocześnie zachowują oryginalność. Wierzymy, że otoczenie człowieka, a więc także meble, oddaje jego osobowość. Chętnie podejmujemy się zadań opracowania indywidualnych elementów, a nawet zaprojektowania mebli na specjalne zamówienie.

Hołdujemy zasadzie, że piękno mebli musi przetrwać lata. Podstawowym materiałem, jaki wykorzystujemy do produkcji, są wysokiej jakości płyty laminowane. Starannie dobieramy wszystkie pozostałe materiały tak, by w połączeniu z solidną konstrukcją tworzyły bardzo trwałe meble.

Walory mebli "Miszczuk" doceniło już wiele firm i instytucji. Nasze produkty mona spotkać w wielu biurowcach, bankach, urzędach, wyższych uczelniach... Wszędzie tam, gdzie liczy się styl, jakość i ergonomia.